Rodinná knižnica

Od októbra 2011 sme v novom Diecéznom centre v ďaka pomoci a spolupráci s internetovým kníhkupectvom Martinus.sk začali budovať špecializovanú knižnicu so zameraním na literatúru o  manželstve a rodine. Katalóg je zatiaľ veľmi skromný, ale postupne ho budeme rozširovať o nové tituly, ako aj o tie, ktoré sa už nedajú zohnať v kníhkupectvách.

Knižnica je k dispozícii návštevníkom každý týždeň zatiaľ v nasledujúcich hodinách:

Pondelok: 13.00 - 17.00

Utorok: -

Streda: 13.00 - 17.00

Štvrtok: 9.00 - 13.00

Piatok: 9.00 - 13.00 (podľa možností)

Veríme, že sa nám postupne podarí časy rozšírovať.

Ospravedlňujeme sa, ale knižnica momentálne nie je k dispozícii na osobnú návštevu. O jej opätovnom sprístupnení vás budeme informovať na tejto stránke. Ďakujeme za pochopenie.

Ak by ste mali záujem a možnosť raz alebo dvakrát za mesiac byť k dispozícii ako služba v knižnici, dajte nám prosím vedieť.

Vedľa priestorov knižnice zariaďujeme tiež miestnosť pre deti s hračkami, aby si rodičia v čase návštevy mohli pokojne prezrieť knihy. Ak by ste vedeli pre tento priestor ponúknuť nejaké hračky alebo skrinky, budeme vám veľmi vďační.

V oboch prípadoch kontajtujte prosím službu prvého kontaktu, manželov Emila a Anku Kondelovcov na čísle 0948 126 037 alebo osobne v hore uvedených časoch